שירותים

אנו מעניקים לכל לקוח את הפתרון הטוב והמתאים ביותר לראייה שלו.

סוזין קליניקה לאופטומטריה מתמחה בבריאות העין ושיפור הראייה בשיטות המתקדמות ביותר. מטופלינו זוכים למגוון שירותים תוך התאמה אישית לכל גיל.

המומחיות והנסיון של ליאור בשילוב הטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות ביותר, מאפשרים לנו להעניק את הטיפול המקצועי והטוב ביותר הקיים כיום בתחום האופטומטריה.

מיפוי קרנית ממוחשב

על מנת להתאים עדשות מגע יש צורך ברור באבחון פני משטח הקרנית בכדי להתאים את עדשות המגע לקרנית האינדיבידואלית של כל אחת ואחד. בדיקת המבנה הטופוגרפי של הקרנית נועדה לצורך אבחון ומעקב אחר שינויים, מגמות וגילוי מחלות המשנות ומעוותות את פני משטח הקרנית המקורית, אשר עשויים לגרום לירידה בכושר הראייה, להיווצרותן של הילות וצללים ולקושי בראיית לילה וירידה בניגודיות (קונטרסט).

שינוי מבנה הקרנית יתכן בעקבות מחלת קרטוקונוס, אשר גורמת לשינוי צורתה של קרנית העין לצורת חרוט, עליה חדה בכח האסטיגמציה (צילינדר), דקות ורגישות יתר. כמו כן הבדיקה חשובה ומומלצת למעקב אחר מטופלים שעברו השתלות קרנית, טיפולים שונים על פני משטח הקרנית, מטופלים לפני ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר ומעקב לאחר ניתוחים אלו.

 

צילום רשתית
מצלמת קרקעית העין אשר אינה מצריכה הרחבת אישונים ומאפשרת הסתכלות על רשתית העין ברזולוציה גבוהה. עיצוב ארגונומי של מכשיר הצילום מספק תצוגה ברורה ומפורטת של תמונת קרקעית העין כולה ע"י 60 נקודות מבט.
המערכת מציעה צילום רשתית עם חשיפת מינימלית להבזק (פלאש) המאפשר צילום מהיר ויעיל, ובכך מצמצת את אי נוחות.

 

מיגוון בדיקות ראייה לצורך אבחון ומתן פתרונות אופטימליים לכלל ליקויי הראייה

מתן כלל הפתרונות האופטימאליים לכל ליקוי ראייה בהתאם לצרכים הסובייקטיבים בהתאמה להוויה היומיומית, עיסוקו המקצועי, תפקודיו וצרכיו השונים של כל מטופל.

התאמת כל סוגי המשקפיים ועדשות מולטיפוקליות (רב מוקדיות), התאמת כל סוגי עדשות המגע – קשות, רכות, אסטיגמציה (צילינדר),  חד פעמיות (Disposable), התאמת עדשות לקרניות לא סדירות – קרטוקונוס, קרניות מושתלות.

מכשור בדיקה והתאמה מתקדם הכולל מיפוי קרנית ממוחשב.

מגוון מסגרות ראייה ומשקפי שמש ממיטב מותגי האופנה המובילים בעולם.

 

אבחון בעיות תפקודיות בראייה  

חשיבותה של הבדיקה בהערכת חדות הראייה, תפקוד הראייה החד עיני, מיזוג הראייה וההתאמה בין שתי העיניים בטווחי הראייה השונים לקרוב ועד לאין סוף. בעיות במיזוג הראייה יכולות להיווצר בכל גיל אך אופייניות במיוחד אצל ילודים וילדים בגיל הרך.

ההתמודדות העיקרית עם בעיות אלו מתעוררת ככל שמתעצם הצורך התפקודי בראייה לקרוב, קריאה והבנת הנקרא. כמו כן, ניתן להבחין בבעיות אלו בקבוצות אוכלוסיה הנוטות למאמץ רב בתקופת לימודים, קריאה מרובה ועבודה משרדית מול מסכי מחשב.

התלונות השכיחות הן בחוסר חדות בראייה לקרוב או רחוק, קושי בהתמקדות ממושכת בזמן קריאה וכתיבה, כפילות, דילוג על מילים ומשפטים, סיכול אותיות, פזילות וסטיות עיניות בכיווני מבט שונים, קושי בהתכנסות העיניים, עייפות מרובה, דמעת, כאבי ראש ולעיתים קושי במעבר מראייה לקרוב ורחוק לסירוגין.

 

בדיקות רישוי

בדיקת ראייה מקוונת להוצאה וחידוש רישיון נהיגה ושיט בהתאם לתקנות משרד התחבורה.

החל משנת 2012 מחויב כל בעל רישיון מעל גיל 40 לעבור בדיקות ראייה לחידוש רישיון הנהיגה, אחת ל-10 שנים. בבדיקה תיבדק חדות הראייה, ליקויי ראייה שונים, שדה הראייה והימצאות כפל ראייה, בהתאם לתקנות התעבורה של משרד התחבורה.

•  נהגים מגיל 70 מחוייבים בבדיקת ראיה אחת ל-5 שנים.

•  נהגים מגיל 80 מחויבים בבדיקת ראיה אחת לשנתיים.

•  נהגים מקצועיים (מוניות, אוטובוסים, רכב כבד) מגיל 60 מחויבים בבדיקת ראיה אחת לשנתיים.

 

© 2016 by Suzin. Proudly created by K & F